"ДОЩ ЧИ СОНЦЕ: НАШІ ШИНИ ЗАДАЮТЬ ЖАРУ".

Візьміть контроль. Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

"ДОЩ ЧИ СОНЦЕ: НАШІ ШИНИ ЗАДАЮТЬ ЖАРУ".

Візьміть контроль. Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

"ДОЩ ЧИ СОНЦЕ: НАШІ ШИНИ ЗАДАЮТЬ ЖАРУ". Візьміть контроль. Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.

В дорозі з динаміків лунає музика, і раптово починається тропічна злива. Опануйте ситуацією разом з оригінальними колесами і шинами BMW із маркуванням зіркою. Надійність на вищому рівні - з більшою безпекою для поганої погоди, будь-якої дорожньої ситуації і будь-якого дорожнього покриття. Задоволення та безпека водіння - для гарного самопочуття.

ТРИ ПЕРЕКОНЛИВІ ПРИЧИНИ.

Зберігайте на дорозі відчуття впевненості з колесами та шинами BMW із зіркою.

Індивідуально.

Коллекция BMW Sport

Індивідуально.

Розробка оригінальних коліс та шин BMW ведеться з розрахунком на динаміку руху та дизайн певної моделі BMW.

Перевірено.

Коллекция BMW Sport

Перевірено.

Випробування шин передбачають перевірку відповідності 50 критеріям. (Стандарти ЄС встановлюють необхідність відповідності всім трьом критеріям якості).

Безпечно.

Коллекция BMW Sport

Безпечно.

Шина за маркуванням зіркою:
 • прослужить дуже довго;
 • має найвищі показники безпеки;
 • оснащена технологією Run-Flat.

ВДАЧУ ВИПРОБОВУВАТИ НЕ ДОВЕДЕТЬСЯ: ВСЕ ПЕРЕВІРЕНО ДОСКОНАЛЬНО.

Оригінальні колеса та шини BMW із маркуванням зіркою.

Наявність такого маркування свідчить, що шину спеціально виготовили для BMW. Отже, відповідність найвищим стандартам BMW гарантована. До розробки шин фахівці компанії приступають з ранньої стадії проекту створення автомобіля. Вона може займати до трьох років. Далі починаються випробування. Для шин, які маркуються зіркою, передбачена перевірка за шістьма напрямками:
 1. Безпека.
 2. Зносостійкість.
 3. Комфорт.
 4. Економічність.
 5. Стиль водіння.
 6.  Спортивна поведінка.
Останній парі напрямків BMW приділяє особливу увагу.

Розробка шин ведеться спільно з провідними компаніями, що займаються виробництвом такої продукції в преміальному сегменті – Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Michelin, Pirelli.

Досить звернутися в сервісний центр BMW для отримання шин із маркуванням зіркою – перевірених, безпечних, підібраних спеціально для вашого автомобіля.

БЕЗПЕКА ТА СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН.

Оригінальні комплекти коліс BMW.

Для оригінальних комплектних коліс BMW характерне ідеальне поєднання найвищої безпеки з особливим дизайном. Проведення випробувань передбачає масштабні симуляції та найскладніші практичні ситуації. Звання «Оригінальні колеса BMW» здобувається чималими зусиллями. Тому вони готові до будь-яких умов водіння.

Кожен клієнт зможе правильно підібрати комплект коліс, що відповідають дизайну його автомобіля, власним стильовим перевагам.

Комплекти коліс BMW.

Літні та зимові комплекти коліс BMW.

Переваги.

    

 • Сім переваг придбання комплекту коліс

  1. Різноманітність при виборі за різними параметрами – кольору, поверхні, матеріалами, формою спиць, розмірами.
  2. Литий диск відцентрований ідеально.
  3. Безліч привабливих пропозицій.
  4. Запасні частини гарантовано постачаються протягом 10 років після запуску.
  5. Суворе дотримання технології виробництва.
  6. Ретельна перевірка якості продукції.
  7. Проведення системи випробувань:
  • бризками солоної води;
  • рентгенівського дослідження;
  • на витік;
  • стендового, що визначає співвідношення навантаження в екстремальних умовах;
  • практичного – на Нюрбургринзі.

 • Сім переваг легкосплавного диска

  1. Легкість.
  2. Довговічність.
  3. Ексклюзивність дизайну.
  4. Динаміка руху, що зросла.
  5. Найкраща керованість.
  6. Зменшення зносу маточин, шарикопідшипників, шин.
  7. Економічність

БЕЗПЕКА ВІДПОВІДАЄ ДИНАМІЦІ.

Оригінальні комплекти коліс і шини BMW.

Коли справа доходить до їзди на будь-якому дорожньому покритті, всі згодні з тим, що найважливіше - це максимальне зчеплення з дорогою. Але універсального рішення не існує. Кожна модель поводиться по-різному і, отже, вимагає детального підходу. Тільки BMW знає унікальну фізику водіння і мову дизайну кожної моделі BMW в деталях й відповідно адаптує свою розробку шин. Ви можете регулярно міняти шини. Ваш сервісний партнер BMW завжди готовий відповісти на ваші запитання та надати пораду щодо відповідних послуг.

Літні колеса.

Коллекция BMW Sport

Літні колеса.

Ідеальна шина для теплої пори року: літні шини представляють оптимальний комфорт, акустику та опір коченню. Спеціальна структура протектора має гумовий склад, який не стає занадто м'яким навіть при дуже високих температурах. Завдяки великим блокам протектора й меншій структурі ламелей вони надійно запобігають акваплануванню та забезпечують підвищену курсову стійкість і точність рульового управління навіть на високих швидкостях. Це не тільки робить вашу поїздку безпечнішою, а й забезпечує чудовий комфорт та керованість навіть на високих швидкостях. Корисно знати: коли температура перевищує 7 ° C, ваші шини слід замінити на літні.

Зимові колеса.

Коллекция BMW Sport

Зимові колеса.

Ідеально підходить для зимових дорожніх умов. Завдяки спеціальній гумовій суміші зимові шини безпечніші в дорозі при температурі нижче 7 ° C. Вони також оснащені поздовжніми і горизонтальними ребрами, які відкриваються при прокатці. Це створює краї захоплення, які забезпечують високу тягу та курсову стійкість на снігу й бруді - вирішальний фактор безпеки. Ще однією перевагою безпеки є більш короткий гальмівний шлях в порівнянні з літніми шинами, який на 10% менше у вологих умовах і на 50% менше на кризі та снігу.

Гальмівний шлях.

Коллекция BMW Sport

Гальмівний шлях.

Значні відмінності в гальмівному шляху в одній і тій же моделі обумовлені не тільки властивостями продукту, але і станом дороги - це може збільшити гальмівний шлях в десять разів, наприклад, на слизьких дорогах. Щоб максимально скоротити гальмівний шлях, ми рекомендуємо сезонні оригінальні комплекти коліс і шини BMW із маркуванням зіркою, що ідеально підходять для BMW. Глибина протектора особливо важлива для придатності шини: фахівці рекомендують заміну шини, якщо глибина протектора менше 4 мм.

ЯК ВАМ ЗАВГОДНО.

Безмежні можливості: визначитеся з вибором відповідних коліс і шин та зробіть свій BMW єдиним у своєму роді.


Замовте бажаний комплект коліс у консультанта дилерського центру за телефоном: +38 0362 642 054, мoб: +38 067 360 2766. Офіційний сервісний центр BMW "ВАЛЕРІ М", м. Рівне, вул. Київська, 101а.