ДИНАМІКА - В ОДЯЗІ І У ВІДЧУТТЯХ.

Ласкаво просимо в BMW Lifestyle

ДИНАМІКА - В ОДЯЗІ І У ВІДЧУТТЯХ.

Ласкаво просимо в BMW Lifestyle

ДИНАМІКА - В ОДЯЗІ І У ВІДЧУТТЯХ. Ласкаво просимо в BMW Lifestyle

Ви можете придбати оригінальну сувенірну продукцію та аксесуари BMW в автосалоні "Валері М".

Ексклюзивна сувенірна продукція BMW відрізняється оригінальністю, якістю і продуманим до дрібниць дизайном - всім тим, що відрізняє автомобілі BMW.

Зробіть своїм коханим і близьким оригінальний подарунок!
Просимо уточнювати наявність товарів, а також їх вартість у відділі продажів запчастин і аксесуарів "Валері М" за телефоном: (0362) 64-20-54.

Навіть якщо не має в наявності саме того, щоб Ви хотіли, ми можемо зробити замовлення для Вас на будь-який аксесуар з наявних каталогів.

Пропонуємо переглянути колекції:

КОЛЕКЦІЯ BMW LIFESTYLE 2019.

Коллекция BMW Sport

КОЛЕКЦІЯ BMW LIFESTYLE 2019.

Кожен день унікальний. З ним випливає безліч нових вражень, якими можна поділитися: чудова робота, ексклюзивний відпочинок, захоплююча поїздка з
друзями та час, проведений з родиною.
Без різниці, що новий день несе з собою, це буде в самий раз.
Тому що ви формуєте його. Відповідно до вашого стилю.

КОЛЕКЦІЯ MONTBLANC ДЛЯ BMW.

Коллекция BMW Sport

КОЛЕКЦІЯ MONTBLANC ДЛЯ BMW.

Два бренди. Єдина серія. Колекція Montblanc для BMW поєднує в собі принципи, які створені бути разом - розкіш, емоційний дизайн, елегантний стиль, непідвладний часу, і ексклюзивність з реальною силою. Стиль і високоякісні матеріали, в поєднанні з динамічними елементами дизайну BMW 7 серії, створюють унікальну комбінацію.

BMW LIFESTYLE: ДЛЯ ВСІХ, ХТО ЛЮБИТЬ ДИНАМІКУ.

Елегантно, потужно, граючи: в інтернет-магазині BMW Lifestyle ви відкриєте для себе нову динаміку з захоплюючим характером. Наприклад, у вигляді деталізованих мініатюрних моделей BMW в точній масштабі. Або в спортивних колекціях BMW, які дозволять вам добре виглядати при будь-якому темпі. Вам потрібна динаміка не тільки в речах, але і в житті? Тоді ми рекомендуємо вам нову колекцію BMW Lifestyle з ексклюзивними рекомендаціями щодо поїздок і подій і оглядом спеціально підібраною під них одягу і аксесуарів з символікою BMW Power.

Переходьте до онлайн інтернет-магазину BMW Lifestyle. Бажаємо вам приємних відкриттів!