BMW REPAIR INCLUSIVE.

Купуючи новий BMW, Ви отримуєте гарантоване задоволення за кермом. І навіть більше: вищий стандарт якості, аж до найменших дрібниць.


Гарантія на автомобіль в цілому, на всі оригінальні деталі BMW, а також оригінальні аксесуари BMW становить 2 роки без обмеження пробігу.


Програма ‘Repair Inclusive’ дає можливість подовжити базову гарантію до 3-х, 4-х або 5-ти років з обмеженням пробігу 200 000 км.

 

ПЕРЕВАГИ ГАРАНТОВАНО:

• Свобода вибору:

Ви самостійно обираєте термін дії гарантії на Вашому автомобілі


• Програма ‘Repair Inclusive’ збільшує залишкову вартість Вашого автомобіля


• Ви контролюєте свої витрати:
програма ‘Repair Inclusive’ допомагає усунути непередбачені витратиДізнайтеся детальніше, звернувшись до офіційного дилерського центру BMW у Рівному "ВАЛЕРІ М": вул. Київська, 101а, (0362) 64-20-54, (067) 360-2766 (відділ сервісу).Звертаємо Вашу увагу, що дія програми «Repair Inclusive» не розповсюджується на:

  • забезпечення мобільності клієнта та буксирування автомобіля (покривається подовженням програми Roadside Assistance);
  • оригінальні та відновлені запасні частини, придбані за кошти клієнта окремо від автомобіля (такі запасні частини покриваються гарантією на запасні частини);
  • змінні елементи світлових приладів (за виключенням ксенонових/світлодіодних ламп);
  • гарантію від наскрізної корозії з середини назовні (діє базова гарантія заводу-виробника 12 років);
  • лакофарбове покриття ТЗ (діє базова гарантія заводу-виробника 3 роки);
  • високовольтні акумулятори для гібридних автомобілів та електромобілів (строк гарантії відповідає строку, встановленому заводом-виробником для відповідних типів/поколінь високовольтних акумуляторів);
  • високовольтні акумулятори для електроскутерів (строк гарантії відповідає строку, встановленому заводом-виробником для відповідних типів/поколінь високовольтних акумуляторів);
  • акумулятори мотоциклів;
  • на регулювальні роботи, на поточне обслуговування, періодичні перевірки і регулювання (включаючи перевірку/регулювання геометрії передньої чи задньої осей, балансування коліс тощо) (за винятком, коли такі роботи передбачені технологією виконання інших робіт, які виконуються в рамках дії програми);
  • усунення шумів/вібрації/коливання гальмівних дисків та колодок.

   

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕМАТИЧНОГО СЕРВІСУ ВСЬОГО ЗА 1,20 ГРН.*

Коллекция BMW Sport

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕМАТИЧНОГО СЕРВІСУ ВСЬОГО ЗА 1,20 ГРН.*

Разом з перевагами Програми ‘Repair Inclusive’, якщо модель Вашого автомобіля є сумісною, пропонуємо Вам скористатися унікальною можливістю підключити телематичний сервіс всього за 1,20 грн* (стандартна вартість активації пристрою становить 7 800 грн).


Підключайте телематичний пристрій та встановлюйте мобільний додаток myBMW UA, і будьте на зв’язку зі світом BMW та Вашим автомобілем.
* Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 01.08.2020 до 31.12.2020 включно. Ціна вказана з ПДВ. Інформацію щодо того, чи є сумісним Ваш автомобіль з телематичним сервісом, та детальні умови Програми ‘Repair Inclusive’ Ви можете дізнатися у консультантів сервісу дилерських центрів офіційної мережі ТОВ «АВТ Баварія Україна». ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення Програми ‘Repair Inclusive’ та/або цієї пропозиції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.