СЕРВІС BMW У РІВНОМУ.

СЕРВІС BMW У РІВНОМУ.

СЕРВІС BMW У РІВНОМУ.

Центр з продажу та сервісного обслуговування автомобілів "Автопарк" на вул.Київській,101а в м.Рівне відкрився в 2006 році. На його території побудовано п'ять концептуальних автосалонів ведучих світових автовиробників BMW, Volvo, Mazda, Mitsubishi, Ford.

Компанії, що входять до групи "Автопарк" працюють в автомобільному бізнесі з 1997 року і є офіційними дилерами відповідних автоімпортерів України. Нові дилерські центри об'єднують автосалони, зони сервісного обслуговування автомобілів та відділи продажу запчастин. Обладнані за стандартами автовиробників, оснащені найсучаснішим обладнанням підприємства-дилери мають змогу надавати послуги клієнтам на найвищому рівні.

"Автопарк" на вул. Київській,101а в м.Рівне – це просторі шоу-руми, комфортні зони очікування та відпочинку для клієнтів, вільний доступ до інтернету через Wi-Fi.
Компанії групи "Автопарк" завоювали довіру та повагу своїх кліентів завдяки висококваліфікованому персоналу, надаючи весь спектр послуг з продажу та обслуговуванням автомобілів.

Площа території - 18162 кв.м

Виставкова площа для продажу автомобілів - 1796,2 кв.м

Площа для сервісного обслуговування автомобілів - 1391,6 кв.м

Кількість підйомників - 24

Кількість працюючих - 89 чоловік