НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW 3 серії Седан.

НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW 3 серії Седан.

НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ. BMW 3 серії Седан.

Оригінальність з 1975 року: BMW 3-ї серії - уособлення спортивного седану. У своєму шостому поколінні його чарівне поєднання динамічного дизайну, неперевершеної керованості та чудової практичності в повсякденному використанні вийшло на абсолютно новий рівень. Оптимальний розподіл ваги, класичний задній привід та потужні, високоефективні бензинові та дизельні двигуни з технологіями BMW EfficientDynamics гарантують видатну динаміку та низьку витрату палива. Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive забезпечує максимально ефективне зчеплення з дорогою в будь-якій ситуації. А завдяки лініям дизайну Sport Line і Luxury Line та пакету оснащення M Sport ви зможете адаптувати ваш BMW 3 серії Седан до своїх вподобань та потреб.

Викид CO2 в змішаному циклі, г/км (EfficientDynamics Edition 320d) * 113–102 [109–99]
Росхід в змішаному циклі, л/100 км (EfficientDynamics Edition 320d) * 4,3–3,9 [4,1–3,8]
Викид CO2 в змішаному циклі, г/км (335i) ** 186 [169]
Росхід в змішаному циклі, л/100 км (335i) ** 7,9 [7,2]

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ BMW 3 СЕРІЇ СЕДАН.

Дизайн.

Безпомилково пізнавані елементи дизайну роблять вигляд BMW 3-ї серії найспортивнішим в своєму класі. Втілюючи сучасну інтерпретацію класичного триоб’ємного компонування, автомобіль зберігає традиційні для моделей BMW риси: довгий капот, короткі звиси, довгу колісну базу та зміщений назад салон. Таким чином, найпопулярніша модель в історії BMW зберігає лідируючі позиції в сегменті.

Динаміка руху та ефективність.

Динаміка BMW 3 серії Седан проявляється в найрізноманітніших аспектах. Опційна адаптивна М-підвіска або спортивне рульове управління зі змінним передаточним співвідношенням гарантують ідеальну маневреність та керованість навіть при динамічному водінні. Двигуни BMW TwinPower Turbo та опційна 8-ступінчаста коробка передач Steptronic дарують найвище задоволення від водіння. Ці та інші технології BMW EfficientDynamics наділяють автомобіль вражаючою продуктивністю та допомагають скоротити витрату палива.

Безпека та комфорт.

BMW 3-ї серії пропонує вам все, що потрібно, щоб просто відкинутися в кріслі і насолоджуватись поїздкою. Просторий інтер’єр з безліччю можливостей для зберігання багажу забезпечує найвищий комфорт в кожній поїздці. Зручне багажне відділення відрізняється чудовою функціональністю, а передові системи захисту забезпечать комфорт та спокій пасажирів у поїздці.