НОВА ФОРМА ПРОСТОРУ.

BMW 3 серії Гран Туризмо.

НОВА ФОРМА ПРОСТОРУ.

BMW 3 серії Гран Туризмо.

НОВА ФОРМА ПРОСТОРУ. BMW 3 серії Гран Туризмо.

BMW 3 серії Гран Туризмо: цей автомобіль не просто виправдовує очікування, він їх перевершує. Ідеальне поєднання форми та простору створює елегантний подібний на купе образ, який водночас видається потужним та динамічним, а також дарує вражаюче відчуття простору. Все це робить автомобіль унікальним та беззаперечно неповторним. А спортивний пакет М, лінії оздоблення BMW Luxury та Sport підсилюють таке враження від авто.

Прискорення 0–100 км/год, с (335i)

5.7 [5.4]

Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км (335i)

8.2–8.1 [7.8–7,7]

Об'єм багажника, л

520

Колісна база, см

2,920

ПРОСТІР – ЗАХОПЛЮЄ. ФОРМА – ВРАЖАЄ.

Відкрийте для себе новий простір.

Дизайн.

В обрисах BMW 3 серії Гран Туризмо динамічні лінії дивним чином поєднуються з елегантністю купе. Цей автомобіль втілює у собі унікальну гармонію форми та простору, що створює досі не бачену, самобутню естетику. Салон BMW 3 серії Гран Туризмо створює враження великого простору та комфорту. Естетичність та функціональність поєднуються в одне ціле та запрошують стати його частиною. Просторий салон і високі сидіння забезпечать відмінний комфорт під час подорожі.

Комфорт.

Найвищий рівень комфорту та панорамний вид з будь-якого місця: вражаючий просторий салон BMW 3 серії Гран Туризмо надає більшу свободу пересування. Водій та пасажири належним чином оцінять прекрасно оздоблений салон та високо розташовані сидіння.

Лінії дизайну та обладнання.

BMW 3 серії Гран Туризмо з першого ж погляду вражає своїми захоплюючими лініями. Ще більш динамічний вигляд автомобілю гарантує пакет обладнання M Sport.