МЕНЬШЕ ОБМЕЖЕНЬ - БІЛЬШЕ НЕБА.

Перший кабріолет BMW 2 серії.

МЕНЬШЕ ОБМЕЖЕНЬ - БІЛЬШЕ НЕБА.

Перший кабріолет BMW 2 серії.

МЕНЬШЕ ОБМЕЖЕНЬ - БІЛЬШЕ НЕБА. Перший кабріолет BMW 2 серії.

Стриманий образ, компактні пропорції - перший BMW 2 серії Кабріолет. Експресивний дизайн з короткими звисами, потужно окреслені контури і мускулиста задня частина відображають впевнений характер моделі. Пакети оснащення Luxury Line, Sport Line і M Sport, а також широкий набір оригінальних аксесуарів BMW допоможуть додатково підкреслити межі характеру автомобіля. Кабріолет BMW 2 серії не наслідує нікого - він слідує своїм шляхом. А версія BMW M235i створює ще більш яскраве враження. З рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном M Performance TwinPower Turbo ця модель розкриває енергійну сторону кабріолета BMW 2 серії і не тільки прискорює повітряний потік навколо автомобіля, але і виводить задоволення від водіння на новий рівень.

Максимальна швидкість, км/год (228i) 250 [250]
Розгін 0–100 км/год, с (228i) 6.1 [6.0]
Номінальна потужність, кВт (к.с.) При об / хв (228i) 180 (245)/5,000

ВІДКРИТИЙ ДЛЯ АБСОЛЮТНО НОВОГО СТИЛЮ.

Лінії обробки і устаткування BMW 2 серії Кабріолет.

Стильний компаньйон, елегантний атлет або оригінальний законодавець мод: вам вирішувати, яким характером буде володіти ваш кабріолет BMW 2 серії. Крім версії з базовим оснащенням, для автомобіля є три різні варіанти дизайну. Безкомпромісні любителі спорту також можуть вибрати пакет M Sport. Додаткові пакети оснащення, а також оригінальні аксесуари BMW дозволять додатково підкреслити ваш індивідуальний стиль.

Дизайн.

Натхненний влітку: зі складеним м'яким верхом передня частина кабріолета BMW 2 серії виглядає ще більш впевнено, а підвіконна лінія і задня частина виглядають ще атлетичнішим. І навіть з піднятим верхом кабріолет BMW 2 серії вражає динамічністю контурів і спортивними пропорціями, а завдяки контрастному кольору м'якого даху автомобіль яскраво демонструє своє головне достоїнство: забути про правила і повністю зануритися в насолоду поїздкою. І гарантувати максимальне задоволення за кермом.

Динаміка і економічність.

Ідеальне поєднання контрастів: система Dynamic Drive в кабріолеті BMW 2 серії та інноваційні технології BMW EfficientDynamics об'єднують безкомпромісну потужність і максимальну економічність. Результат: Кабріолет BMW 2 серії, що приносить маневреність і рухливість на вулиці міста, будь то в режимі ECO PRO або при більш активному водінні, в імпульсивному і натхненний образі, здатному вразити вашу уяву.