ДОДАЙТЕ ОБЕРТІВ СВОЇЙ РОДИНІ.

Перший BMW 2 серії Gran Tourer.

ДОДАЙТЕ ОБЕРТІВ СВОЇЙ РОДИНІ.

Перший BMW 2 серії Gran Tourer.

ДОДАЙТЕ ОБЕРТІВ СВОЇЙ РОДИНІ. Перший BMW 2 серії Gran Tourer.

BMW 2 серії Гран Турер – реальний доказ того, що компактні розміри, функціональність та різноманітність можуть бути прекрасно поєднанні з динамічним дизайном. Яке б завдання Ви не поставили перед Вашим BMW: спортивні перегони, подорожі на вихідні чи повсякденні поїздки – він завжди готовий продемонструвати динамічні характеристики, які Ви очікуєте від автомобілів марки BMW.

Змішаний цикл, л / 100 км (218d) 4,5–4,3 [4,5–4,3]
Об'єм багажного відділення 645 та 1 905 літрів
Складной спинкой сиденья пассажира Так

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ BMW 2 СЕРІЇ ГРАН TOURER.

Комфорт та різноманітність.

Для друзів, рідних ча багажу - BMW 2 серії Гран Турер гарантує максимальну гнучкість відповідно до Ваших потреб. Від універсальної кабіни водія до регульованих задніх сидінь і просторого багажного відділення, всередині якого можна додатково встановити третій ряд сидінь ще для двох пасажирів – місце знайдеться для всіх і усього.

Дизайн.

Пропорції BMW 2 серії Гран Турер одразу ж вказують на його універсальність. Якщо подивитись спереду, автомобіль виглядає по спортивному низьким. Широка решітка радіатора притягує до себе увагу і розташована нижче рівня фар, що забезпечує динамічний вигляд, невластивий автомобілям у цьому сегменті. Якщо Ви хочете пізнати цей величезний світ за допомогою BMW 2 серії Гран Турер, все що Вам треба - просто сісти в автомобіль. Тому що просторість – основна характерна особливість цього автомобіля. Величезне лобове скло і панорамний скляний дах (пропонується як опція) допомагають забезпечити відкриту і світлу атмосферу, котру можна посилити за рахунок опційного пакету освітлення.

Багатофункціональність у кабіні водія.

Великі передні фари підкреслюють функціональність автомобіля. Та важливе не тільки зовнішнє враження. Регульовані сидіння і велика кількість місць для зберігання також забезпечують неперевершену гнучкість.