ЖИТТЯ - ЦЕ РУХ.

BMW 1 серії 5 дверей.

ЖИТТЯ - ЦЕ РУХ.

BMW 1 серії 5 дверей.

ЖИТТЯ - ЦЕ РУХ. BMW 1 серії 5 дверей.

Живи по-справжньому кожен день: з 5-дверним BMW 1 серії. Маневреність і компактність на дорозі, спортивний і сучасний дизайн. Довгий капот з характерними гратами радіатора і витягнуті світлодіодні фари в новому BMW 1 серії підкреслюють його спортивний характер. У задній частині погляд притягують L-образні світлодіодні ліхтарі. Ергономічний салон з безліччю місць для зберігання досить просторий. Задоволення додають жваві і настільки ж економічні двигуни BMW TwinPower Turbo. Їх вибір простягається від економічного BMW 116d EfficientDynamics Edition до спортивного BMW M135i. З лініями обробки Urban Line, Sport Line і М Спорт пакетом цей п'ятидверний автомобіль стає ще більш індивідуальним. А завдяки BMW ConnectedDrive можна не переставати спілкуватися з друзями, навіть перебуваючи в дорозі. Це справжнє задоволення - це BMW 1 серії.

Витрата в змішаному циклі, л / 100 км (116 EffDyn Edition) 3,8–3,4
Викид CO2 в змішаному циклі, г / км (116 EffDyn Edition) 101–89
Кількість дверей
5

ДІЗНАЙТЕСЯ ВСЕ ПРО BMW 1 СЕРІЇ 5 ДВЕРЕЙ.

Дизайн кузова.

У виразних лініях кузова і великих повітрозабірних отворах вгадується величезний запас енергії BMW 1 серії. Плоскі виразні фари (в якості опції повністю світлодіодні) і велика здвоєна решітка радіатора в хромованій рамці є прикрасою передньої частини. Дивлячись на цей динамічний автомобіль, ви смакуєте задоволення за його кермом. У задній частині автомобіля повний контакт з дорогою акцентують великі колісні ніші, підкреслюючи неперевершену стійкість. Це враження підсилюють горизонтальні лінії. L-образні світлодіодні блоки задніх ліхтарів притягують погляд і відразу видають типового представника автомобілів BMW.

Динаміка і економічність.

Живий і енергійний BMW 1 серії немов створений для руху в міському потоці. З двигунами BMW TwinPower Turbo і опціональною 8-ступінчастою АКПП Steptronic він швидко доставить вас до мети, а в режимі ECO PRO забезпечить максимальний запас ходу. Ідеальний супутник - невгамовний в русі, стриманий в споживанні.